Дата: від до Скинути

Бажаєте стати «спрощенцем» з ІІІ кварталу – подайте заяву не пізніше 15 червня 2021 року

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву.

09:32 07.06.2021

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України

З метою захисту прав та інтересів органів місцевого самоврядування, просимо долучитися до розміщення на сайті або Facebook сторінці Вашої ради інформації щодо позиції Асоціації міст України по законопроєктам №4561 та №4562 як таких, що шкодять місцевому самоврядуванню та можуть знищити історичну спадщину громад. Більш детально за посиланням :

15:39 04.06.2021

Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області посилює роботу з реалізації прав застрахованих осіб і потерпілих на виробництві на медико-соціальні послуги.

15:38 03.06.2021