Електронне бронювання військовозобовʼязаних: сервіс запрацював на порталі Дія

Один із найочікуваніших сервісів — електронне бронювання вже в Дії.  Відтепер керівники критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони, можуть забронювати співробітників через портал Дія.

19:23 17.07.2024

Забезпечення у 2024 році санаторно курортним лікуванням осіб, позбавлених волі внаслідок агресії рф

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 № 120), прийнятою на виконання статті 4 Закону України „Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей” (далі – Закон), затверджено Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (далі – Порядок).

16:30 04.07.2024

Виправляйте помилки в даних про зареєстроване місце проживання на порталі Дія

Помітили неактуальну адресу чи неправильну дату реєстрації в цифровому паспорті? Не можете сформувати витяг про місце проживання? Тепер не потрібно їхати в ЦНАП за місцем реєстрації, щоб доповнити дані у реєстрі — зробіть це в Дії за кілька кліків. Користуйтеся, якщо у вас:

19:04 26.06.2024

Перші пари одружилися онлайн у Дії — офіційний шлюб у смартфоні вже поєднує серця

Україна — перша країна у світі, яка тестує одруження онлайн у Дії.  Цими вихідними 3 пари уклали офіційний шлюб по відеозвʼязку. Перше подружжя — активіст, військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних та поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова. Вони випробовували на собі технологію, яка особливо актуальна для пар на відстані.

18:39 24.06.2024

Замість ксерокопій, черг і заповнення від руки: як працюють сервіси Дії для бізнесу та держустанов

Клієнтам не треба нікуди не їздити, стояти в чергах і возити з собою ноутбук, щоб накласти КЕП. Достатньо перейти в Дію, яка завжди під рукою, і підтвердити шеринг документів, підписання чи авторизацію.

08:28 21.06.2024

Пам’ятка для УСЗНів / ЦНАПів з надання інформації під час взаємодії з внутрішньо переміщеними особами

Під час взаємодії з ВПО, зокрема також і у випадках надання відмови у призначенні / продовженні виплати допомоги на проживання ВПО,  УСЗНам / ЦНАПам, виконавчим органам сільської, селищної, міської ради доцільно повідомляти про інші можливі варіанти державної підтримки, а також надавати інформаційні матеріали, зокрема у форматі онлайн.

13:23 12.06.2024

Посвідчення ветерана вже доступне в Дії

«У застосунку Дія доступний один із довгоочікуваних документів для українців — посвідчення ветерана. Відтепер понад 1 млн українців можуть скористатися електронним посвідченням у різних життєвих ситуаціях — від оформлення іпотеки до отримання соціальних послуг. І при цьому не потрібно носити із собою паперовий аналог документа. Працюємо над цифровізацією сервісів, щоб мінімізувати бюрократію в армії та зробити взаємодію військових і держави якомога зручнішою», — зазначив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.

12:15 05.06.2024

Виправляйте помилки в даних про зареєстроване місце проживання: беріть участь у бета-тестуванні нової послуги в Дії

Скоро на порталі Дія буде доступна послуга Актуалізація даних у Реєстрі територіальної громади. Цей реєстр містить дані про вас та ваше місце проживання.

14:09 02.06.2024