A A A K K K
для людей із порушенням зору
Костянтинівська сільська територіальна громада
Херсонська область, Каховський район

Новини

Чат-бот “СВОЇ” у Viber та Telegram — це зручний спосіб комунікації з органами місцевого самоврядування.

муніципальний чат-бот СВОЇ

 З квітня 2021 року у Костянтинівській громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ — тож тепер взаємодія громадян та  Костянтинівської місцевої ради стане простішою та швидшою. 

Про що можна дізнатись у чат-боті?

Чат-бот є надійним помічником мешканців громади, , бо містить важливу інформацію про адміністративні послуги, місцеві заклади та служби.

Завдяки чат-боту можна дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП, написати електронне звернення, оцінити роботу комунальних установ і підписати петицію до місцевої влади тощо.

Як скористатись чат-ботом СВОЇ?

Користування чат-ботом досить легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням у Viber і Telegram та вибрати необхідний блок. Усього їх 3: Послуги, Я+Влада і Моє місто.

У блоці Послуги міститься інформація про ЦНАП, адміністративні послуги, у тому числі електронні.

 Блок «Я+Влада» дозволяє написати електронне звернення, відгук, проголосувати за петицію до місцевої влади чи підтримати проєкт громадського бюджету.

 Блок «Моє місто» є довідником інформації про місцеві установи та служби, останні новини та події у Костянтинівській  громаді.

Запуск муніципального чат-боту СВОЇ реалізується Костянтинівською сільською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.

 

Як отримати довідки OK-5 та ОК-7 на порталі ПФУ
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПОРТАЛІ ПФУ

Для Вашої зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена

На Веб-порталі ПФУ передбачено два способи реєстрації :

1

Подача заяви для реєстрації на Веб-порталі

Необхідно особисте відвідування
органу ПФУ.


При цьому Вам потрібно виконати наступні кроки:

1. З’ясуйте, до якого територіального органу ПФУ Вам необхідно звернутись для оформлення заяви. Тут наведений перелік органів ПФУ з їх адресами.

2. Прийдіть до Пенсійного фонду та оформіть заяву. Ви можете підготувати заяву вдома (форми заяв: для громадянина; для страхувальника), але фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні.
Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Вам друкується розписка про одержання заяви, а також (важливо!!!) «реєстраційний код». Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!

3. Завершіть реєстрацію, зайшовши на Веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибравши пункт меню «Реєстрація» в закладці "Реєстрація за заявою". Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо Вашу увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.

4. Після реєстрації на введену Вами електронну адресу прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації, Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

2

Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем КЕП)

Ключ КЕП знаходиться на будь-якому носії (наприклад, флешка, токен чи жорсткий диск Вашого комп’ютера) або на електронному пенсійному посвідченні (ЕПП).

Для авторизації за КЕП з флешки або з токена Вам потрібно виконати наступні кроки:

1. На екранній формі «Вхід» в закладці «За КЕП» або «За токеном» ознайомитися зі списком АЦСК, КЕП яких підтримує Веб-портал ПФУ;

2. Якщо Ви не маєте ще КЕП одного з цих АЦСК, Вам необхідно звернутися в АЦСК та отримати КЕП. Інформація щодо отримання КЕП може Вами бути отримана в Інтернеті в залежності від АЦСК, обраного Вами;

3. Після отримання КЕП – оберіть пункт головного меню «Вхід» та виконайте перший вхід на Портал за КЕП (закладка «За КЕП»).

Для авторизації за КЕП з ЕПП Вам потрібно виконати наступні кроки:

1. Якщо Ви не маєте ще електронного пенсійного посвідчення (ЕПП), зверніться до органу ПФУ та отримайте ЕПП. Ключ КЕП, записаний в Електронному пенсійному посвідченні створюється автоматично в процесі підготовки Вашого особистого Електронного пенсійного посвідчення (ЕПП). Для використання ЕПП Ви маєте пам’ятати PIN-код, який встановили при отриманні ЕПП для додатку КЕП.

 

2. Після отримання ЕПП – оберіть пункт головного меню «Вхід» та виконайте перший вхід на Портал за ЕПП (закладка «За ЕПП»).

Для авторизації за БанкІД або МобайлІД Вам потрібно виконати наступні кроки:

1. Обрати на Веб-порталі авторизацію засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації (ID.GOV.UA).

2. Відпрацювати авторизацію за БанкІД або МобайлІД на сайті інтегрованої системи електронної ідентифікації.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється тільки один раз!

Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок,
перeгляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом
тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі («Вхід»).

У період карантину, дедалі популярнішим стає замовлення послуг онлайн. Зазвичай, всі надавачі електронних послуг просять пройти процедуру ідентифікації особи різними типами, одним із яких є електронний цифровий підпис.

Актуально для подачи заявки онлайн - Допомога по безробіттю через ДІЯ Центр

https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu

Для отримання Інформація у формі довідки ОК-5 з Реєстру застрахованих осіб заявник може звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України або отримати довідку онлайн через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду: portal.pfu.gov.ua.

Довідка ОК-5 - Гід онлайн Дія

COVID-сертифікат про вакцинацію

Як отримати довідку про доходи пенсіонера на порталі Дія

Посилання для отримання довідки: 

Всі ці послуги та безліч інших, можливі за умови формування власного електрорнного підпису

Також рекомендуємо пройти Навчання - Дія. Платформа Центрів

Для людей в кого відсутня можливість доступу до інтернету, чи відсутній телефон,  персональний компютер - звертайтесь до бібліотек чи сільських будинків культури для проходження навчань, а саме Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності.

Що таке ЕЦП

Електронний цифровий підпис — це електронні дані, які забезпечують цілісність документів та ідентифікують особу. Електронний підпис може зберігатися у вигляді MobileID, підпису на ID-картці, підпису на «токені» чи захищеному носії інформації наприклад, на флешці. Документи з цим підписом мають таку саму юридичну силу, як і документи, підписані власноруч.

Як отримати ЕЦП

Отримати електронний цифровий підпис можна в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). Сьогодні таких центрів в Україні 24. Інформацію про них можна отримати з Електронного реєстру суб'єктів, які надають послуги, пов'язані з ЕЦП на сайті Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України, який здійснює акредитацію центрів сертифікації ключів.

Безкоштовно ЕЦП можна отримати звернувшись до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, ПриватБанку. Також, можна звернутися до мобільного оператора, який замінить вашу SIM-карту на картку з електронним підписом. Інші надавачі довірчих послуг оформлюють електронний підпис на платній основі.

Як отримати ЕЦП онлайн

Не зважаючи на велику кількість акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), отримати швидко онлайн ЕЦП можна лише клієнтам «ПриватБанку» через додаток «Приват 24».

Для цього потрібно зайти в додаток «Приват 24» та на головній сторінці обрати меню «Усі ослуги» / «Бізнес» / «Завантажити сертифікат», або за посиланням 

https://acsk.privatbank.ua/key

Наступний крок — заповнення заявки на отримання сертифіката. Обов'язковими для заповнення є всі поля, а написання прізвища, імені та по батькові мають співпадати з паспортними даними. Не забудьте перевірити точність написання електронної пошти.

Після перевірки даних, натисніть кнопку «Дані вірні», вигадайте пароль до сховища ключів та натисніть «Далі».

Заявка на отримання сертифіката сформується автоматично та з'явиться вікно з інформацією щодо сертифіката та теміном дії електронного цифрового підпису.

У даному випадку, термін дії ЕЦП — 1 рік.

Зверніть увагу!

Термін дії сертифікатів ЕЦП, не перевищує два роки. Після закінчення цього терміну, для накладення ЕЦП на документи, необхідно здійснити повторне отримання послуг. Причиною цього є вимоги захисту інформації, які висуваються до засобів, що використовуються для накладення ЕЦП.

 

В Дубівський старостинський округ здійснений черговий плановий виїзд працівниками відділу з питань організації діяльності ЦНАП Костянтинівської сільської ради

04.02.22р. на території Дубівського старостинського округу, працівники відділу з питань організації діяльності ЦНАП Костянтинівської сільської ради, продовжили надавати найбільш затребувані послуги та консультації маломобільним верствам населення, а саме:

02:25 05.02.2022

Призначеня житлових субсидій — опис послуги

  Призначеня житлових субсидій — опис послуги Право на отримання субсидії має кожна українська родина або окрема особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

01:07 04.02.2022

Серед літніх жителів Костянтинівської ТГ затребувана послуга «Мобільний офіс»!

Сьогодні 21.01.22 був здійснений перший тестовий, обіцяний віїзд працівниками ЦНАПу Костянтинівської сільської ради, під час якого, адміністратор відділу Людмила Дубіковська, змогла надати якісні адміністративні послуги, соціального напрямку, маломобільним верствам населення - жителям віддаленого від старостинського округу та ЦНАПу, а саме населеного пункту в с. Запорізьке, де в 6 чоловік змогли прийняти документи для оформлення субсидії. Пepшe зacтocувaння кeйcу булo вдaлим. Зaявники були дужe зaдoвoлeнi. Обcлугoвувaнням«Мoбiльний кeйc» є «pятувaльним кoлoм» для тиx житeлiв гpoмaди, якi чepeз piзнi життєвi oбcтaвини oпинилиcя в cитуaцiяx, кoли фiзичний cтaн нe дaє мoжливocтi caмocтiйнo виpiшити питaння, щoдo oфopмлeння нeoбxiдниx дoкумeнтiв.

23:38 21.01.2022

Центр надання адміністративних послуг Костянтинівської сільської ради інформує про можливість поділитися враженням після візиту, наше завдання — створити новий рівень сервісу, що перевищить очікування відвідувачів. Ви можете допомогти нам це здійснит

Костянтинівський відділ ЦНАП інформує про те, що є можливість залишити відгук про обслуговування у ЦНАП на платформі Дія Центрів у розділі «Мапа Дія Центрів» для відвідувачів нашого центру надання адміністративних послуг або за посиланням: https://center.diia.gov.ua/cnap-map

11:24 23.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою депутатів Вашого округу?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь