Костянтинівська сільська територіальна громада
Херсонська область, Каховський район

Новини

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН!!!

Згідно з розпорядженням начальника Костянтинівської сільської військової адміністрації від 15.12.2023 № 01-08/87 затверджено програму реалізації соціальної політики Костянтинівської сільської територіальної громади на 2024 рік. Заходами якої передбачено надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям з числа мешканців Костянтинівської СТГ:

16:33 06.05.2024

В Дубівський старостинський округ здійснений черговий плановий виїзд працівниками відділу з питань організації діяльності ЦНАП Костянтинівської сільської ради

04.02.22р. на території Дубівського старостинського округу, працівники відділу з питань організації діяльності ЦНАП Костянтинівської сільської ради, продовжили надавати найбільш затребувані послуги та консультації маломобільним верствам населення, а саме:

02:25 05.02.2022

Призначеня житлових субсидій — опис послуги

Призначеня житлових субсидій — опис послуги Право на отримання субсидії має кожна українська родина або окрема особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

01:07 04.02.2022

Серед літніх жителів Костянтинівської ТГ затребувана послуга «Мобільний офіс»!

Сьогодні 21.01.22 був здійснений перший тестовий, обіцяний віїзд працівниками ЦНАПу Костянтинівської сільської ради, під час якого, адміністратор відділу Людмила Дубіковська, змогла надати якісні адміністративні послуги, соціального напрямку, маломобільним верствам населення - жителям віддаленого від старостинського округу та ЦНАПу, а саме населеного пункту в с. Запорізьке, де в 6 чоловік змогли прийняти документи для оформлення субсидії. Пepшe зacтocувaння кeйcу булo вдaлим. Зaявники були дужe зaдoвoлeнi. Обcлугoвувaнням«Мoбiльний кeйc» є «pятувaльним кoлoм» для тиx житeлiв гpoмaди, якi чepeз piзнi життєвi oбcтaвини oпинилиcя в cитуaцiяx, кoли фiзичний cтaн нe дaє мoжливocтi caмocтiйнo виpiшити питaння, щoдo oфopмлeння нeoбxiдниx дoкумeнтiв.

23:38 21.01.2022