A A A K K K
для людей із порушенням зору
Костянтинівська сільська територіальна громада
Херсонська область, Каховський район

Розпорядження про організацію бюджетного процесу

Фото без опису 

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

06.11.2018                          №131

 

Про заходи щодо підготовки

проекту бюджету

Костянтинівської сільської ради

на 2019 рік та прогнозу

на 2020-2021 роки

 

 

       Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 546 “Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019 – 2021 роки”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 року № 142-р “Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017 – 2020 роки” (зі змінами) та від 18 квітня 2018 року № 315-р “Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2019 – 2021 роки”,  враховуючи лист Міністерства фінансів України від 06 серпня 2018 року № 05110-14-8/20820 “Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік”, з метою забезпечення своєчасного складання проекту сільського бюджету на 2019 рік та прогнозу на 2020 – 2021 роки з урахуванням необхідності створення належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для підвищення податкоспроможності місцевого бюджету у рамках реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014 року № 333-р:

  1. Покласти в основу розрахунків проекту бюджету Костянтинівської сільської ради  на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки проект програми економічного, соціального та культурного розвитку сільської ради  на 2019 рік.

Фінансовому відділу:

    1.   Забезпечити організацію роботи з формування проекту бюджету на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки згідно з чинним законодавством.
    2.   При складанні проекту бюджету на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки забезпечити:
  • формування дохідної частини бюджету на основі реальних прогнозних показників економічного та соціального розвитку території та з урахуванням максимального використання наявних можливостей і резервів щодо наповнення бюджету;
  • підготувати та довести до розпорядників коштів форми бюджетних запитів та інструкцію щодо їх заповнення з урахуванням особливостей складання проекту сільського бюджету на 2019 рік;
  • у першочерговому порядку врахування потреби на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати і на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення  та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, враховуючи підвищення тарифів.

1.3. Відповідно до ст.ст. 93, 101 та 104 БКУ забезпечити укладання угод та ініціювати прийняття органами місцевого самоврядування рішень стосовно передачі міжбюджетних трансфертів між відповідними бюджетами.

2. Провести інвентаризацію  діючих бюджетних програм, що реалізуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, та за результатами аналізу ефективності їх виконання  і повноти забезпечення бюджетними коштами  подати пропозиції щодо припинення з 2019 року фінансування програм, які втратили актуальність або виконуються на неналежному рівні. 

3. Виходячи з необхідності забезпечення збалансованості бюджету та вирішення ключових питань, визначених основними завданнями бюджетної політики на 2019 рік,  розпорядникам коштів під час складання бюджетних запитів на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки:

3.1 Здійснити оптимізацію витрат шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного розпорядника.

3.2 На всіх стадіях бюджетного процесу здійснювати постійний моніторинг результативності, ефективності, прозорості використання бюджетних коштів.

3.3 Забезпечити жорсткий режим економного споживання енергоносіїв у бюджетних установах, а також спрямування видатків бюджету на вирішення питань енергоефективності та енергозбереження, насамперед з метою заощадливого витрачання енергетичних ресурсів у бюджетній сфері.

3.4 Вжити дієвих заходів щодо комплексного врегулювання погашення дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ та запобігання утворення заборгованості за зобов’язаннями у 2019 році.

3.5 Окремо обрахувати потребу в капітальних видатках, виходячи із наявності проектно-кошторисної документації, ступеню будівельної готовності об’єктів, кількості наявного обладнання і предметів довгострокового користування та ступеню їх фізичного і морального зношення.

3.6 Недопускати включення до проекту бюджету видатків на нові місцеві програми чи ті, термін дії яких закінчується у 2018 році, у разі їх не затвердження чи пролонгації радою на 2019 рік в установленому порядку.

3.7 Надавати на вимогу фінансового відділу у визначені ним терміни, детальну інформацію з відповідним обґрунтуванням і пропозиціями.

3.8. Надати в термін до 15 листопада 2018 року  до фінансового відділу:

         - бюджетні запити  щодо обсягу бюджетних коштів, необхідних для діяльності на наступний бюджетний період. Бюджетні запити розробити відповідно до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту бюджету на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки.

4. Установити, що  розпорядники бюджетних коштів несуть відповідальність за своєчасність, достовірність та зміст наданих до фінансового відділу розрахунків до проекту бюджету на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки.

5. Фінансовому відділу разом з Горностаївським відділенням Новокаховської ОДПІ провести розрахунки прогнозних надходжень доходів бюджету із урахуванням реальної бази оподаткування та максимального використання усіх наявних потенційних джерел наповнення бюджету.

Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на відповідального виконавця – фінансовий відділ.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Керуючий справами

(секретар виконкому)                                         Т. Дейнега

                                                                                                      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи готові Ви зробити корисну справу для розвитку громади?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь