100 днів у Новій українській школі

Здається, зовсім недавно пролунав перший дзвоник для першокласників Костянтинівського закладу повної загальної середньої освіти, а вже минули місяці напруженої та насиченої праці, і з малят-дошкільнят  вони  перетворилися у здібних, старанних та допитливих учнів.

І ось до юних школяриків завітало свято, якого вони з нетерпінням чекали. Наші першачки святкують свій перший ювілей - «100 днів у Новій українській школі». Назва свята є невипадковою. Адже минуло 100 днів з тієї миті, коли випускники дитячого садочка вперше переступили поріг школи, де на них чекали нові відкриття та новаторські підходи до навчання. За сто днів перебування у школі  маленькі першокласники мали безліч цікавих уроків, веселі перерви та руханки, навчались спостерігати за природою, творити своїми руками. Стали дружним 1 класом. І це перше  свято видалося дуже цікавим,  надало ще більшого натхнення до пізнання цікавого, до творчої праці.

До школяриків прийшли в гості казкові персонажі (Знайко, Незнайко, Листоноша, Лінь), які привітали дітей з тим,  що вони вже стали повноцінними школярами. Першокласники також не розгубилися. Вони давали відповіді на цікаві запитання, розгадували загадки, проявляли ерудицію під час дидактичних ігор. За своїх маленьких учнів вболівали та хвилювалися батьки.

Щиро вітала дітей їх вчителька Новохижня Наталія Дмитрівна. Раділа за своїх вихованців і пишалася ними запрошена на свято вихователь дитячого садка Крупчак Оксана Вʼячеславівна. Бабуся Андрійка Бігуна, Надія Іванівна, спекла та вручила дітям медалі з написом «100 днів». Узагальнила свято директор закладу Оксенчук Тетяна Миколаївна, яка відзначила значні успіхи та готовність першокласників до подальшого навчання у Новій українській школі та вручила кожному школяреві ювілейну пам’ятну медаль.

100 днів у школі. Це мало, чи достатньо для того, щоб отримати перші знання, навички, вміння? Більше, ніж достатньо! І учні 1 класу довели це.          Ми пишаємось своїми дітками,  вітаємо вас, любі першокласники!

На святі побувала

Світлана Новохижня,