Нарада директорів

06 липня 2018 року відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти з питань розробки освітніх програм на 2018-2019 навчальний рік. Детально розглянули розділ формування «моделі» випускника закладу освіти, розподіл годин курсу «Я досліджую світ» у першому класі, складання навчального плану та його обґрунтування.

Керівники закладів освіти поділилися з колегами інформацією про оформлення  класних кімнат  закладів для майбутніх першокласників.

Начальник відділу освіти повідомила про придбання сільською радою комп’ютерної техніки та меблів.

В.Кацевич