«Ангели милосердя»

Протягом 2018року в Червонополянському закладі освіти діяв загін волонтерів «Ангели милосердя», голова якого Проказа Анна. З ініціативи волонтерів здобувачі освіти брали участь у волонтерському русі «Жити - значить віддавати», у ході якого проведено акції:

• «Милосердя» (у зону АТО відправлено продукти харчування на суму 1062 грн.), малозабезпеченим верствам населення,  інвалідам вручено набір продуктів харчування;
  •  «Серце до серця» (бійцям АТО перераховано 1010 грн.);
  • «Пасха для солдата»( в зону АТО відправлено 1115 грн.);
  • «Ліки для солдата» (закуплено медикаменти на 1200 грн.);
  • «Діти - дітям» (передано кошти у сумі 400 грн. дитині – інваліду    Калябіну Павлу);
  • «Дякую захиснику» (бійцям АТО відправлено малюнки , листи,вірші).

Стало традицією проводити в школі акцію «Пам’ять», під час якої  старшокласники здійснюють велопробіг по місцях бойової слави, прибирають місця поховань захисників, покладають живі квіти до підніжжя обелісків та вшановують пам’ять патріотів хвилиною мовчання.

Волонтери  надають допомогу батькам бійців АТО, ветеранам, людям похилого віку, вдовам та вчителям – пенсіонерам.

Голова загону волонтерів Проказа Анна 14 грудня 2018 року  взяла участь у засіданні лідерів учнівського самоврядування Горностаївського району «Місія – Волонтер. Горностаївщина  2018-й», де і презентувала роботу загону «Ангели милосердя» поміж   інших закладів освіти району.

Саме така робота молоді  торкається найтонших струн людських душ, навчає любити Батьківщину, пробуджує людську свідомість та бажання щоденно творити добро.

Жужа Галина

відповідальна за організацію

волонтерської роботи у закладі освіти.