"Кольоровий тиждень"

Кажуть, у дитинстві все здається кольоровим. Звичайнісінький день може принести із собою повну торбинку вражень, емоцій, подій, які захоплюють і запам’ятовуються. Саме таким  позитивним і був тиждень для учнів початкових класів Червонополянського ЗПЗСО. Кожен його день відповідав певному кольору веселки. Учні та вчителі приходили до школи одягненими відповідно до кольору дня та виконували різноманітні завдання, виготовляли вироби і розважались.

Школярі взяли участь у конкурсі «Я малюю Україну», здійснили віртуальну подорож «Неповторні куточки України», створили плакат «Червоні фрукти та овочі», майстрували з природних матеріалів, виготовляли аплікації з геометричних фігур та загальне велике серце - з маленьких сердечок.

Позитивні емоції в учнів 2-4 класів залишились після проведеного математичного КВК.

Початківці із задоволенням взяли участь в інсценізації українських казок «Лисичка та Журавель», «Колобок», а переглядаючи казку «Мій друг Парасолька»,  діти вчились товаришувати на прикладі її героїв.

Щодня здобувачі освіти дивували своїми здібностями і талантами. У тому, що кожна дитина особлива,  стало зрозумілим під час конкурсу «Талант класу». Вони співали, танцювали, виявляли свої спортивні здібності та декламували вірші. Особливо сподобався старшокласникам, запрошеним на свято, флешмоб «Фізкультхвилинки мого класу».

Наприкінці кожного дня учні разом з вчителями надували повітряні кульки, які відповідали кольору дня. Закінчився тиждень виготовленням сонечок з дитячими долоньками та колективним малюванням веселки.

Сподіваємось, що згадка про веселковий тиждень надовго залишиться у серцях вихованців, адже вони були не спостерігачами, а активними його учасниками.

Стріла Наталя Аркадіївна,

голова методичного об’єднання