Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада - Всеукраїнський день

працівників культури та майстрів народного мистецтва

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Самовіддана творча праця  працівників культури та аматорів народного мистецтва нашої сільської ради вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Завдяки щоденній праці цих людей невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси.

5 листопада у Костянтинівській сільській раді відбулося зібрання працівників закладів культури, на якому сільський голова О.В. Кільдеров привітав присутніх з наступаючим професійним святом та відзначив найкращих.

За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток культури, аматорського мистецтва, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесною грамотою сільського голови нагороджено жіночий ансамбль народної пісні «Зорецвіт» Костянтинівського сільського Будинку культури (керівник Русанова К.М.) та Замулу Елеонору Володимирівну, художнього керівника Червонополянського сільського Будинку культури.

Подяку сільського голови оголошено Лемешевій Наталі Андріївні, завідуючій Антонівським сільським клубом та Саніній Наталії Володимирівні, директору Дубівського сільського Будинку культури.

Тож щиро вдячні вам, шановні працівники культури та аматори сцени, за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Відділ освіти, культури, молоді

та спорту сільської ради