"Маленькими кроками до великої перемоги"

Мабуть, кожен із нас хотів би стати науковцем, навчитися вирощувати нові сорти пшениці, відкрити свою планету чи закон, який потім назвати своїм прізвищем. Не являється виключенням з цих мрій і бажань і учениця 10 класу Червонополянського ЗСО Ліштван Ольга. Уже другий рік поспіль вона є членом шкільного відділення МАН та працює над науково-дослідницької роботою з математики.

На районному етапі учениця посіла перше місце. На захисті своєї роботи в обласному етапі вона зайняла 4 місце, з чим ми і вітаємо її. Здобувши такі результати, учениця отримала гарний стимул: не втішитися отриманим досягненням, а продовжувати працювати по своїй роботі, і на наступний рік завоювати призове місце  в обласному етапі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів МАН.

Нелегко було отримати добрі результати, для цього учениця постійно працювала над своїм дослідженням, опрацьовувала наукову літературу, розробляла анкети. Після всього Ольга робила аналіз отриманих результатів, будувала гістограми, графіки та робила висновки своїх досліджень.  На написання роботи було витрачено близько пів року: це робота і  по вихідних, і канікулах. Добрими помічниками у роботі були її батьки, які безумовно переймаються захопленнями своєї дитини, піклуються про неї і в усьому її допомагають.

Хочеться висловити слова вдячності таким батькам за виховання доньки, людяне відношення до оточуючих, старанне ставлення до навчання, а самій учениці побажати перемоги на наступний рік у цій нелегкій справі.

І нехай у Костянтинівській сільській раді будуть юні науковці, будемо у це вірити, а думки, за законами природи, завжди матеріалізуються.

секції «Математика»

Червонополянського ЗСО.                                                      Краснопер С.П.