Історична довідка

Село Костянтинівка – центр сільської ради, розташоване у південно-східній частині Горностаївського району Херсонської області, за 35 км. від районного центру та має на своїй території залізничну станцію «Братолюбівка».

Село Костянтинівка засноване у 1862 році. За переказами, село назване на честь землеміра Костянтина з м. Олешшя. Він нарізав земельні ділянки, викопав колодязь у центрі села. Перші переселенці прибули з Київської губернії. Спочатку переїхали 23 сім’ї, серед яких – Ведмедьови, Рудокваси, Коністратенки, Овдієнки.

У 188 році збудовано церкву та чотирикласну школу, в якій працювали три вчителі та навчалося близько 90 учнів.

У 1922 році селянам наділили по 3 га землі. У 1930 р. організовано колгосп ім. Шевченка.