НОВИНИ

Методичне об'єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти (19.01.2021)

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими...» - головний мотиватор педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Костянтинівської сільської ради. Саме методичне об’єднання вихователів дає змогу вдосконалювати власну педагогічну діяльність задля щасливого дитинства наших найменших здобувачів освіти.

15:11 20.01.2021

Семінар практикум  для дошкільників

Проблема соціалізація дошкільників є  однією з базових в педагогіці і психології. Від ступеня соціалізації залежить  те, наскільки  гармонійно розвиненим буде дошкільник, щоб стати  повноцінним  і рівноправним  членом  свого  соціального середовища. Одним із важливих чинників впливу  на виховання  дитини є сім’я, в якій  він перебуває. Формування соціальної компетентності  починається  в родині. Спільна робота вихователів, в тісному тандемі  з батьками, і є основою успішного  розвитку  особистості  дошкільника.

00:00 28.03.2019