Щоб у серці жила Україна

9 листопада, в День української писемності та мови, проведено квест-гру між учнями 5-6 класів Червонополянського та Костянтинівського закладів освіти.

Розпочалося свято музичним флешмобом «Українська веселка».

Далі учасники гри-квесту отримали маршрутні листи із зазначеними зашифрованими станціями. На кожній з них, школярі розгадували складні інтелектуальні завдання:

• на станціях «Секретна», «Народознавча», «Логічна» розшифровували шифрограми про поета-революціонера Т.Шевченка, головоломки, відгадували загадки, вікторини;
  • на станціях «Єдності», «Інтелектуальна», «Краєзнавча» - кросворди, в яких знаходили ключові слова поезії В.Сосюри, складали з пазлів карту України, складали репродукцію пам’ятника Кию, Щеку, Хориву та сестрі Либідь, використовуючи відповіді розв’язаних рівнянь.
  • на станціях «Творча» та «Козацька» діти з окремих частин, власноруч нанесеного малюнка, створили «спільне серце України», змагалися з різних видів спорту.

Найемоційнішою була станція «Пісенна». Учасники гри, розшифровуючи фрази відомих українських пісень, формували гасла «З Україною в серці», «Люблю Україну», «Слава Україні!», «Героям слава!».

Кожен етап гри оцінювало компетентне журі. За підведеними підсумками – перемогла ДРУЖБА, а капітани команд отримали грамоти.

Господарі освітнього закладу, на базі якого проходила гра, за давнім українським звичаєм, зустрічали гостей короваєм та пригостили дітей смачним сніданком та обідом, які організували за рахунок батьків і вчителів.

Цілий урок веселощів, азарту, гарного спортивного настрою, духу співпереживання, лідерства, перемоги – ось результат гри патріотичного квесту « Щоб у серці жила Україна».

Лемешева Л.А.,заступник директора
                                                                                        з виховної роботи