Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

З метою посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на базі Костянтинівського закладу повної загальної середньої освіти проведено І  етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – гра «Джура») у якому взяли участь команди (рої) з Дубівського, Костянтинівського та Червонополянського закладів освіти.

До програми гри включено змагання, конкурси та звіти, що передбачені Умовами проведення Всеукраїнського етапу гри, а саме: конкурс звітів про Добре діло, конкурс «Впоряд» (стройова підготовка), конкурс «Фізична підготовка» (швидкісний біг на 30 м, підтягування (хлопці), згинання і розгинання рук в упорі лежачи (дівчата), метання гранати в ціль),  конкурс «Рятівник» (теорія медицини та надання першої долікарської допомоги)  інтелектуальні змагання з історії України доби козаччини та сучасних Збройних сил України «Відун»,      подолання туристично-спортивної смуги перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки.

Учасники гри «Джура»  продемонстрували високі морально-психологічні якості, доброчинність, рішучість, наполегливість, дисциплінованість, належний рівень підготовки та знання з  історії України, військово-прикладних видів спорту.

Усі рої мали відповідний зовнішній вигляд: були одягнені одноманітно, мали оригінальні відмінності та символіку команди. Назва та девіз команд змістовні та чітко виконувались.

Рій «Патріот» Червонополянського ЗЗСО бездоганно виконав усі прийоми стройової підготовки на етапі «Впоряд». Високий рівень знань продемонстрували джури рою «Патріот» Костянтинівського ЗПЗСО на етапі «Відун». Усіх присутніх вразила своєю майстерністю Чуча Ірина (рій «Соколи» Дубівського ЗЗСО), яка була єдина серед хлопців у конкурсі «Стрільба» та виборола друге місце.

Переможцями у загальнокомандному заліку стали:

І місце – рій «Патріот» Червонополянського ЗЗСО (виховник Похвала Г.В.);

ІІ місце – рій «Соколи» Дубівського ЗЗСО (виховник Кузьмичов А.І.);

ІІІ місце – рій «Патріот» Костянтинівського ЗПЗСО (виховник Дідик М.С.).

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради

В.С. Кацевич та секретар сільської ради О.М. Замотай привітали переможців, вручили їм грамоти та подарунки – набір для настільного тенісу, футбольні і волейбольні м’ячі та побажали подальших перемог і нових звершень.

Світлана Новохижня

Головний спеціаліст

відділу освіти, культури,

молоді та спорту сільської ради