" ТАТО, МАМА І Я - СПОРТИВНА СІМ'Я"

У спортивній родині – здорова дитина

20 квітня на базі Костянтинівського ЗПЗСО відбулося веселе спортивно-розважальне свято «Тато, мама і я – спортивна сім'я», організоване відділом освіти, культури, молоді та спорту сільської ради. В рамках проведення цього заходу організатори намагались привернути увагу громадськості до проблем популяризації здорового способу життя в колі сім'ї та родини, організації активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім'ї в системі фізичного виховання населення.

За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому основною метою свята була пропаганда як здорового способу життя, так і сімейних цінностей.

З привітальним словом виступив почесний гість – сільський голова Олексій Кільдеров, який побажав учасникам змагань чесної і конкурентної боротьби та перемоги найсильнішим.

Право називатися найспортивнішою сім'єю виборювали три сім'ї з Костянтинівського (сім'я Зайчуків), Дубівського (сім'я Сікора) та Червонополянського (сім'я Литвиненко) закладів освіти.

Змагання проводились у вигляді спортивних естафет і конкурсів, які були направлені на розвиток сили, спритності, швидкості, фізичних вмінь та навичок дітей. Сім'ї показали справжній приклад єднання і взаєморозуміння, всі сімейні команди були налаштовані на перемогу.

Організатори доклали зусиль, щоб змагання проходили у дружній та позитивній атмосфері, були веселими і справедливими, а юні глядачі оплесками підтримували всі команди.

За підсумками суддівських протоколів  визначені переможці та призери сімейного спортивно-розважального свята. Перемогу виборола команда «Лідер» – сім'я Зайчуків. Усі учасники нагороджені грамотами та призами, придбаними за кошти сільської ради.

Задоволення від участі у цьому святі спорту, біганини, азарту, спілкування, перемог і розчарувань отримали і дорослі, і дітвора. Спортивний захід подарував енергію, бадьорість і наснагу всім учасникам.

Бажаємо нашим сім'ям завжди бути здоровими, спортивними та самими дружними!

Світлана Новохижня,

Головний спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту сільської ради