Методичне об'єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти (19.01.2021)

Дата: 20.01.2021 15:11

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими...» - головний мотиватор педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Костянтинівської сільської ради. Саме методичне об’єднання вихователів дає змогу вдосконалювати власну педагогічну діяльність задля щасливого дитинства наших найменших здобувачів освіти.

Сьогодення вимагає змінювати підхід до навчання, починаючи вже із закладів дошкільної освіти. Бажанню самовдосконалюватися, потребі професійного спілкування та зростання наших педагогів не міг завадити навіть локдаун!!!

У форматі вже звичного нам – онлайн – 19 січня 2021 року   відбулося чергове засідання методичного об’єднання вихователів «Інноваційність освітнього процесу, побудованого на інтеграційних засадах: обмін досвідом» (керівник – директор ясла-садок «Ромашка», Вітовщик Л.А.).

Керівники дошкільних закладів (Вітовщик Л.А., Шилова К.С., Пенязєва О.Л., Гаврилюк І.П.) інформували про проблеми, над якими працюють ЗДО у 2020-2021 н.р.

Обмін досвідом, цікава та якісна підготовка педагогів, практичне застосування теоретичних засад, результат освітньої діяльності – складові засідання, які вдало поєднали вихователі:

- Ткачук С.М., Романюк Н.С., Когодій Ю.Ф.( я-с «Ромашка» с.Костянтинівка);

- Комар Т.А. (Червонополянський я-с «Ромашка»);

- Крамаренко О.М. -с «Сонечко» с.Дубівка).

Намітили чергове засідання МО, яке пройде на базі Червонополянського ясла-садка «Ромашка».

За підсумками бажаємо нашим працівникам дошкільних закладів наснаги, творчого настрою та ЗДОРОВЯ !!!