КНИГОМАНІЯ - 2019

Дата: 12.04.2019 00:52

Фото без описуКнигоманія – 2019

5 квітня у Костянтинівській сільській бібліотеці відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019».

До учасників та їх наставників звернулася бібліотекар Степанова Таміла Миколаївна, яка повідомила, що конкурс «Книгоманія» проводиться з 2005 року, організаторами конкурсу є ГО «Форум видавців» та державна установа – Київський інститут книги. Основна ж ідея конкурсу – це популяризація читання. А також наголосила на тому, що за ці роки у  конкурсі взяли участь понад мільйон школярів з усіх областей України.

Цьогоріч учасниками І етапу в трьох шкільних та трьох сільських бібліотеках стали 36 учнів 7 класу, серед яких було обрано 6 переможців (Кмошик Богдана та Перепелко Сергій – Дубівський ЗСО, Козлова Вероніка та Походун Віталій – Костянтинівський ЗПЗСО, Кашин Сергій та Плаксун Валентина – Червонополянський ЗСО). Саме вони й змагалися у ІІ етапі за звання «Суперчитач Костянтинівської сільської ради» та право представляти сільську раду на ІІІ (обласному) етапі конкурсу, який відбудеться 25 квітня у м. Херсон.

Всі учасники ґрунтовно підготувались до конкурсу: не тільки прочитали і описали книжки, а й представили власні ілюстрації до них, лепбуки за мотивами прочитаного, презентації і навіть власні вірші.

Переможцем ІІ етапу за результатами голосування журі став учень Червонополянського закладу освіти Кашин Сергій, який оригінально представив книгу, що сподобалась найбільше серед прочитаних – «Стів Джобс» Марії Сердюк, а також мав найкращий читацький щоденник.

Тож вітаємо Сергія та його наставників: шкільного бібліотекаря Абрамову Тетяну Володимирівну та вчителя української мови і літератури Жужу Галину Василівну з перемогою. Бажаємо успіху та перемоги у наступному етапі конкурсу.

Світлана Новохижня,

Координатор ІІ етапу Всеукраїнського

конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019»

у Костянтинівській сільській раді