Хто звільнений від використання РРО/ПРРО до 01 січня 2022 року

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з  1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1  січня податкового (звітного) року     (1 320000 гривень), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

11:49 04.02.2021

Декларування

Завдяки модернізації для входу до Реєстру декларацій можна використовувати відразу декілька електронних підписів

22:09 03.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

12:49 29.01.2021

Звіт про роботу Горностаївського бюро правової допомоги за 2020 рік

З 01 вересня 2016 року минуло вже понад пять років — з часу коли на території Горностаївського району розпочало свою роботу Горностаївське бюро правової допомоги Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Мешканці району почали звертатися до бюро за кваліфікованою юридичною, а головне безоплатною допомогою.

16:39 26.01.2021

До уваги учасників освітнього процесу!

З 25 січня 2021 року Костянтинівський опорний заклад загальної середньої освіти та Червонополянська, Дубівська, Старолук'янівська філії відновлюють навчання учнів в очному (звичайному) режимі.

06:18 23.01.2021

В єдності сила! (до Дня Соборності України)

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року No 42/99.

12:31 22.01.2021