НОВИНИ!

На території Костянтинівської ОТГ розпочато роботи по поточному ремонту автодороги загального користування обласного значення О220906 від с. Костянтинівка до автодороги М14. Фінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету.

23:59 23.11.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Костянтинівської громади!

12:48 18.11.2020

Про свій податковий борг громадянин може дізнатися в Електронному кабінеті

Про свій податковий борг громадянин може дізнатися в Електронному кабінеті             Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

00:00 08.11.2020

До уваги громадян - платників податків Херсонської області!

До уваги громадян - платників податків Херсонської області!           До Вашої уваги телефони податкових інспекторів Херсонщини, котрі проконсультують Вас із питань сплати майнових податків:           Код ДПІ

15:27 05.11.2020

28 жовтня розпочинається масштабна всеукраїнська кампанія з детінізації зайнятості у сфері транспорту та кур’єрскої діяльності

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.02.2020 №6698/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері транспорту та кур’єрської діяльності з 28 жовтня стартує інформаційна компанія.

11:15 02.11.2020