Дата: від до Скинути

У квітні загальна кількість листків непрацездатності зросла на 17% порівняно з квітнем 2020 року.

Упродовж квітня 2021 року Каховським відділенням Фонду соціального страхування України в Херсонській області профінансовано 371 листок непрацездатності на суму 936,2 тис.грн. Загальна кількість днів лікування, яка підлягає оплаті за кошти Фонду, склала за цей період 3371, що на 471 днів або 16,2% більше, ніж за той же місяць 2020 року.

22:17 19.05.2021

Херсонський обласний центр зайнятості інформує

Харківський національний університет внутрішніх справ (ХНУВС) розпочинає перший набір курсантів за спеціальністю «Облік і оподаткування». Майбутні курсанти здобудуть освітню кваліфікацію - бакалавр з обліку і оподаткування.

17:17 07.05.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху (17-23 травня 2021 року)

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

11:04 29.04.2021

Співпраця Костянтинівської сільської ради з Програмою розвитку ООН задля покращення якості дистанційного навчання

З метою покращення якості дистанційного навчання та підтримки вразливих груп населення Костянтинівська сільська рада співпрацює з Програмою розвитку ООН в рамках проекту «Посилення стійкості громад у Херсонській області».

09:51 26.04.2021