Херсонський обласний центр зайнятості інформує!!!!

Якщо ви не можете реалізувати свої професійні можливості та забезпечити бажаний рівень життя за місцем проживання, пропонуємо скористатися можливістю працевлаштування в інші міста і райони Херсонщини.

14:56 02.09.2021

Рубрика “Безоплатні поради юриста”

Шановні мешканці Костянтинівської ОТГ. Горностаївське бюро правової допомоги продовжує онлайн-рубрику “Безоплатні поради юриста”.  Тема сьогоднішньої консультації: «Як батькові реалізувати своє право на декретну відпустку».

20:50 29.08.2021

Cоціальна реклама

У серпні 2021 року пройде всеукраїнський місячник тестування на вірусні гепатити С та В. Захід покликаний інформувати населення стосовно тестування на вірусні гепатити С та В, можливостей безоплатного та ефективного лікування сучасними противірусними препаратами прямої дії. З огляду на зазначене просимо долучитися до всеукраїнської акції шляхом розміщення тематичних матеріалів на офіційних веб сайтах, сторінках соціальних мереж районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських рад. Крім того, тематичний відеоролик, інформаційні повідомлення рекомендувати місцевим телерадіокомпаніям, друкованим засобам масової інформації, популярним інтернет-виданням. Відеоролик, статті, пости, щодо тестування на вірусні гепатити С та В та безоплатного його лікування знаходяться за посиланням:

11:47 18.08.2021