5 грудня – світ відзначає Міжнародний день волонтера.

5 грудня – світ відзначає Міжнародний день волонтера Світова громадськість відзначає сьогодні Міжнародний день волонтерів (Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку). Проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.

09:42 05.12.2021

Змінено нумерацію е-лікарняних – чи впливає це на формування роботодавцем заяви-розрахунку

З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін - збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з'явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости. Фонд соціального страхування України роз’яснює з чого складається номер е-лікарняного, та як його елементи можуть допомогти в призначенні допомоги.

23:02 02.12.2021