Дата: від до Скинути

Глава Уряду про реформу сільської медицини: Тепер важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії

Уряд доволі активно просунувся в реформуванні сільської медицини, і зараз важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії. Про це сказав Прем’єр-міністр України під час засідання щодо реформи сільської медицини.

09:35 31.05.2018

«Моя кар’єра в Україні»

У січня 2018 року  ДРЗ «Інститут  модернізації  змісту освіти»  оголосив конкурс  есе «Моя майбутня професія : планування  і розвиток». Для участі у конкурсу учням 10 клсаів  закладів освіти  необхідно було  подати  есе.

15:30 21.05.2018

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ( 8 травня ) ТА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ( 9 травня )

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ЗАХОДІВ ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ  А ТАКОЖ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ                                                                                                ЗАХОДИ

08:30 07.05.2018

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

У четвер, 6 квітня 2018 року, Костянтинівська ОТГ прийняла участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля». У акції прийняли активну участь працівники 21 установи та організації (450 осіб), які розташовані на території Костянтинівської ОТГ.

15:00 07.04.2018