ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ

Громадяни України, які є платниками податку на доходи фізичних осіб і в 2018 році сплачували  проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, сплачували кошти за навчання себе та свою родину  сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива, мають право на податкову знижку.

00:00 01.11.2019

Каховський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Відділ «Горностаївське бюро правової допомоги»

Шановні мешканці Горностаївщини, нажаль в нашому житті виникає велика кількість проблемних питань з якими ми самотужки впоратися не можемо. Тому, керівник Горностаївського бюро правової допомоги Цупра Костянтин, надає інформацію щодо номерів телефонів за якими Ви завжди можете звернутися за допомогою.

23:49 26.09.2019

Земельні торги

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ (У ФОРМІ АУКЦІОНУ) які відбудуться 12.09.2019 р. о 12:00 в приміщенні Костянтинівської сільської ради з продажу права оренди земельної ділянки

08:35 19.08.2019