Про оподаткування та декларування отриманого спадку

Горностаївська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що якщо Ви отримали спадщину від члена сім’ї першого та другого ступенів споріднення, то вартість успадкованої власності оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. Нагадуємо, що членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. А членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення – її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.

08:15 25.03.2020

Відповідальність за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Горностаївська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що відповідно до п. 179.1 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб зобов’язаний подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи відповідно норм ПКУ.

19:27 12.03.2020

21:04 04.03.2020

Державна служба зайнятості

Боротьба з тіньовою зайнятістю виходить на новий рівень. У рамках розгорнутої урядової кампанії з детінізації кожна з держустанов робить унікальний внесок у загальну справу.

21:03 04.03.2020