Долучайся. 21-ший окремий батальйон спеціального призначення окремої президентської бригади ім. гетьмана Богдана Хмельницького

Дата: 08.07.2024 20:05

Фото без опису21-ший окремий батальйон спеціального призначення окремої президентської бригади ім. гетьмана Богдана Хмельницького перебуває у складі Сухопутних військ, дислокований у м. Києві. Батальйон успішно виконує завдання спеціального призначення на Сході країни.

Ми - сучасний батальйон без тіні радянського союзу. Це саме той батальйон, де цивільна молодь та кваліфіковані фахівці будуть залучені там, де потрібні їх вміння та знання. Це той батальйон, де при бажанні ви зможете навчатися, розвиватися та вдосконалюватись у найкращих навчальних центрах України і за кордоном на найрізноманітніших військових професіях! Довіра та повага – основа успішної команди, це наш пріоритет. Все, що від вас потрібно – це бажання нищити ворога, захищати Батьківщину та наближати нашу перемогу!

ОБОВ'ЯЗКИ

• дотримання військової дисципліни
  • виконання бойових завдань у складі підрозділу, зокрема в зоні бойових дій
  • виконання розрахунків