Проєкт «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст»

Дата: 06.06.2024 14:19

Фото без описуТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) (далі – Компанія) реалізує проєкт «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст» (далі – Проєкт), що фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

В рамках Проєкту було відзнято 18 графічних і відео-матеріалів на соціальну значущі теми, наприклад роз’яснення прав громадян та порядку дій у випадку пошкодження майна, мінімальних правил безпеки для збереження життя і здоров’я на деокупованих територіях тощо.

- Мінна безпека (як врятувати своє життя від снарядів та мін)

- Карта допомоги постраждалим від торгівлі людьми (примусова праця, сексуальна експлуатація, рабство і тд.)

- Яку допомогу можуть отримати постраждалі від воєнних злочинів: після полону; фізичного і сексуального насильства

- Які існують програми допомоги з боку держави, міжнародних та неурядових організацій для деокупованих територій (медична, психологічна, освітня, гуманітарна тощо).

- Міфи російської пропаганди про деокуповані території – розвінчання. Як не потрапити в пастку російської пропаганди. Як розпізнати ІПСО.

- Як поводитися в умовах замінування і безпека на деокупованих теріторіях.

- Як правильно зафіксувати знищення особистого майна для отримання компенсації від держави? Відновлення документів.

- Тривога під час навчання та шкільні укриття

- Виснаження під час війни - поради психологів як відновити сили

Евакуація з деокупованих та прифронтових територій (правила евакуації, як де шукати інформацію, якщо немає звʼязку)

- Як подолати паніку (або психологічне здоровʼя під час війни)

Можливості для підлітків під час війни - безкоштовне навчання, програми, табори.

- Кібербезпека для дітей (поради для батьків з точки зору психології)

- Життя у зоні бойових дій (як поводитись під час контрнаступу, правила поведінки у зоні бойових дій, як не нашкодити військовим)

- Кібербезпека та звʼязок на окупопованій теріторії (як захистити свої дані, правила кібербезпеки в окупації, де шукати перевірені новини, як встановити звʼязок)

- Правила перебування в укритті (що таке укриття, метро як укриття, перебування в укритті з тваринами)