Відновлення роботи відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Костянтинівської сільської ради

Дата: 15.04.2024 11:35

До уваги громадян Костянтинівської територіальної громади

Костянтинівська сільська військова адміністрація Каховського району Херсонської області повідомляє про відновлення роботи відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Костянтинівської сільської ради (ЦНАП) в частині надання наступних адміністративних послуг:

• видачі Витягів з реєстру територіальної громади про зареєстроване/задеклароване місце проживання на території Костянтинівської громади;
  • актуалізація (внесення/оновлення) даних громадян в реєстр Костянтинівської територіальної громади;
  • внесення даних про раніше зареєстроване/задеклароване місце проживання особи в реєстр Костянтинівської територіальної громади (далі РТГ), в разі відсутності такої інформації в реєстрі.

Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електроних публічних послуг, також неможливо сформувати Витяг про власне зареєстроване/задеклароване місце проживання як через звернення до органів реєстрації в інших громадах так і самостійно, через портал Дія та застосунок Дія.

Тому велике прохання до громадян Костянтинівської ТГ, у разі необхідності звернутися до відділу ЦНАП будь-якими засобами зв’язку, які наведені нижче, та надати необхідні дані для внесення їх до РТГ, а саме:

- паспорт громадянина України;

- ідентифікаційний код;

- свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

- правостановлюючі документи на житло;

- свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища)

Контакти та режим роботи:

Електронна адреса відділу ЦНАП - kost_cnap@ukr.net

Телефон для звернень +380689282112, в т. ч. засобами Viber, Telegram, WhatsApp

Відділ працює дистанційно.

З понеділка по п’ятницю з 08:00 по 17:00 год.