Результати виборів ОТГ 2017

Дата: 21.02.2018 17:33

ПОСТАНОВА № 6

«02»   листопада  2017 року  с. Костянтинівка

За частиною 4  ст. 85  Закону України «Про місцеві вибори» 29 жовтня 2017 року» Костянтинівська сільська виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ

Визнати обраним на посаду Костянтинівського сільського голови :

Кільдерова Олексія Володимировича  - 1975 року народження, базова вища, позапартійний, шляхом самовисування, голова Антонівської сільської ради.

ПОСТАНОВА № 6

«02» листопада 2017 року с. Костянтинівка

За частиною 2 ст. 85 Закону України «Про місцеві вибори» 29 жовтня 2017 року» Костянтинівська сільська виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ

Визнати депутатів обраними у відповідному одномандатному виборчому окрузі:

Округ № 2

Пєнязєв Юрій Анатолійович – 1959 р.н., освіта вища, приватний підприємець, висунутий Горностаївською районною організацією Аграрної партії України;

Округ № 3

Василик Володимир Тадейович – 1974 р.н., освіта середня, старший охоронник ТОВ Підприємство спілки інвалідів «Рідна земля», висунутий Горностаївською районною організацією Аграрної партії України;

Округ № 4

Дмитрієва Наталя Миколаївна – 1973 р.н., освіта вища, вчитель Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., шляхом самовисування.

Округ № 5

Шилова Катерина Сергіївна – 1991 р.н., освіта вища, завідуюча Дубівським я/с «Сонечко», висунута Горностаївською районною в Херсонській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Округ № 6

Кулінич Володимир Павлович – 1959 р.н., освіта середня, голова СФГ «Владімір», шляхом самовисування.

Округ № 7

Дмитрієв Дмитро Олексійович – 1973 р.н., освіта вища, приватний підприємець, шляхом самовисування.

Округ № 8

Невірець Наталія Миколаївна – 1989 р.н., освіта професійно-технічна, фельдшер Запорізький ФП, висунута Горностаївською районною організацією партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Округ № 9

Литвиненко Світлана Миколаївна – 1981 р.н., освіта професійно-технічна, продавець ПП Литвиненко, висунута Горностаївською районною організацією партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Округ № 10

Воробей Олександр Кузьмич – 1957 р.н., освіта професійно-технічна, пенсіонер, висунутий Горностаївською районною організацією партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Округ № 11

Замула Елеонора Володимирівна – 1964 р.н., освіта загальна середня, бібліотекар Червонополянської СБК, висунута Горностаївською районною в Херсонській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Округ № 12

Козодой Наталія Іванівна – 1978 р.н., освіта середня-спеціальна, комірник ПрАТ «ФФІ», висунута Горностаївською районною організацією Аграрної партії України.

Округ № 13

Косован Оксана Валентинівна – 1978 р.н., освіта повна загальна середня, тимчасово не працює, висунута Горностаївською районною організацією Аграрної партії України.

Округ № 14

Здоровець Микола Леонідович – 1975 р.н., освіта вища, головний агроном ТОВ ТД «Україна» висунутий Горностаївською районною організацією Аграрної партії України.

Округ № 15

Товкач Ірина Миколаївна – 1970 р.н., освіта вища, головний бухгалтер Костянтинівської сільської ради, висунута Горностаївською районною в Херсонській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Округ № 16

Мулик Станіслав Костянтинович – 1957 р.н., освіта повна загальна середня, начальник дільниці філії ПАТ «ДПЗКУ Братолюбівський елеватор», висунутий Горностаївською районною в Херсонській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Округ № 17

1. Бігун Ірина Вікторівна – 1987 р.н., освіта вища, заступник директора Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст з виховної роботи, висунута Горностаївською районною в Херсонській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Округ № 18

Циганов Володимир Васильович – 1956 р.н., освіта повна загальна середня, голова ф-г «Єлена», шляхом самовисування.

Округ № 19

Томчук Оксана Миколаївна – 1974 р.н., освіта повна загальна середня, лаборант філії ПАТ «ДПЗКУ Братолюбівський елеватор», висунута Горностаївською районною організацією партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Округ № 20

Замотай Оксана Михайлівна – 1971 р.н., освіта вища, секретар Костянтинівської сільської ради, висунута Горностаївською районною в Херсонській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Округ № 21

Крупчак Оксана В’ячеславівна – 1975 р.н., освіта вища, вихователь я/с «Ромашка» Костянтинівської сільської ради, висунута Горностаївською районною організацією партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Округ № 22

Оксенчук Тетяна Миколаївна – 1961 р.н., освіта вища, директор Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст., висунута Горностаївською районною в Херсонській області організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність».

Голова комісії Л.П.Крючкова
Секретар Л.Г.Дубіковська