День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 07:00

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу.

Афганська війна забрала життя багатьох синів України. Через війну у Афганістані (1979–1989 рр.) пройшло близько 160 тисяч українців, з них 3360 не повернулося додому, більш як 8 тисяч зазнали поранення, понад 100 тисяч перенесли складні захворювання.

Після війни померло від ран і захворювань вп’ятеро більше «афганців», ніж загинуло, кількість інвалідів збільшилася в кілька разів. Це тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких, друзів і в цілому для суспільства.

Збереження пам'яті про війну та її трагедії для нового покоління – наш святий обов'язок перед тими, хто загинув у пеклі Афгану й навіки залишився молодим, кого сьогодні немає з нами.

Ця війна загартувала ціле покоління громадян нашої держави, навчивши понад усе цінувати життя, людяність і справедливість.

Тож, в цей знаменний день бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З щирою повагою

сільський голова Олексій КІЛЬДЕРОВ