В Дубівський старостинський округ здійснений черговий плановий виїзд працівниками відділу з питань організації діяльності ЦНАП Костянтинівської сільської ради

Дата: 05.02.2022 02:25

04.02.22р. на території Дубівського старостинського округу, працівники відділу з питань організації діяльності ЦНАП Костянтинівської сільської ради, продовжили надавати найбільш затребувані послуги та консультації маломобільним верствам населення, а саме:

• жителям громади, старші вісімдесяти років;

• люди з інвалідністю першої групи;

• Жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Іншіим мешканцям Дубівського старостинського округу, було розяснено та надано консультації, щодо варіантів отримання ними послуг. Більш детально з якими можливо ознайоитись на офіційному сайті Костянтинівської сільської ради за посиланням:

( https://cutt.ly/5OD7HBm ).

Адміністративні послуги найбільш затребувані - соціального характеру, (допомога в оформлені субсидій, пільг, допомог) можна безпосередньо в своїх старостинських округах, за допомогою старости, бібліотекаря - онлайн, які зацікавлені навчатись самі та допомагати мешканцям свого округу, надавши доступ до інтернету та компютеру. Також у відділі ЦНАП попередньо здійснивши запис, або в кого є можливість користуватись компютером та проходити навчання, посилання для самонавчання цифрової грамотності

невиходячи з дому, отримавши електронний підпис, інструкція що таке ЕЦП за помиланням: https://cutt.ly/IOD5PAt

Право на отримання субсидії має кожна українська родина або окрема особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

Нагадуємо, що громадою було отримано спеціальне обладнання – «Мобільний кейс», яке дозволить надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП

за підтримки Проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області» реалізовувався Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії надоної через Посольство Великої Британії в Україні у тісній співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією.

Хто може скористатись послугою обслуговування на дому?

жителі громади, старші вісімдесяти років;

люди з інвалідністю першої групи;

Жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Як скористатися послугою?

Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг за адресою: (с. Костянтинівка вул. Шевченка, 66А). Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.

Крок 2. Працівник ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги.

Крок 3. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.