Костянтинівська сільська територіальна громада
Херсонська область, Каховський район

Е-лікарняні сумісників з'явились в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

Дата: 04.02.2022 13:53
Кількість переглядів: 605

 

         В особистих кабінетах роботодавців з’явлись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня 2021 року. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово, однак  роботодавці уже розпочали призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

Раніше електронні лікарняні, попри надходження за основним місцем роботи, в кабінетах роботодавців за сумісництвом не відображались. Це призводило до неможливості призначити матеріальне забезпечення поза основним місцем роботи, адже був відсутній електронний документ, який є для цього підставою.

Особливістю електронних лікарняних сумісників є те, що в їх роботодавців за сумісництвом відображається не е-лікарняний безпосередньо, а його цифрова копія. Вона відрізняється від оригінального документу порядковим номером копії, який додається до унікального номеру е-лікарняного.

Наприклад, е-лікарняний з унікальним номером ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х, буде відображено так за основним місцем роботи і в особистому кабінеті застрахованої особи. Однак, в кабінеті роботодавця за сумісництвом до нього через крапку буде додано порядковий номер копії: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х.1. Якщо в працівника декілька роботодавців за сумісництвом, цифра після крапки буде зростати за порядком (.2 і далі).

Зазначена цифра є технічною інформацією про те, що це копія електронного лікарняного, а застрахована особа працює в роботодавця за сумісництвом.

Номер копії не є складовою частиною унікального номеру е-лікарняного – тож при формуванні заяви-розрахунку для працівників за сумісництвом необхідно вказувати номер їх лікарняного до знаку крапки.

Тож, якщо у вашому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду вже є е-лікарняні сумісників, ви можете розпочати призначення допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Зверніть увагу, якщо ви вже призначили працівникам за сумісництвом допомоги за відповідні періоди непрацездатності (наприклад, на підставі паперового лікарняного), е-лікарняний брати до роботи не потрібно.

 

 

Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей)                  та матеріального забезпечення застрахованим особам                                                             у ІV кварталі  2021 року

       Станом на 01 січня 2022 року у Каховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області страхові виплати отримують 25 потерпілих та членів їх сімей, з яких 229 осіб  - потерпілі від трудового каліцтва та професійного захворювання, 21 особа  – особи, які отримують страхові виплати по втраті годувальника. Із 250 потерпілих (144 особи) складають інваліди трудового каліцтва та професійного захворювання, з них інваліди, ІІ групи – 11 осіб, ІІІ групи -  133 особи.

Із загальної кількості одержувачів страхових виплат 33 особи - це потерпілі (члени їх сімей), внутрішньо переміщені з території, що не контролюється українською владою (25 осіб з Донецької області, 8 осіб з Луганської області). З початку року страхові виплати отримували 33 внутрішньо переміщених осіб.

Для здійснення страхових виплат потерпілим та членам їх сімей у ІV кварталі 2021 року виплачено 2 075 954,470  грн., спочатку 2021 року виплачено 8 458 113,47 грн., у тому числі на виплати внутрішньо переміщеним особам з непідконтрольної українській владі території Донецької та Луганської областей у ІV кварталі 2021року 527 603,49 грн., з початку 2021 року 2 058 128,91 грн. Основна частина витрат спрямована на щомісячні страхові виплати потерпілим втраченого заробітку і особам, які мають на це право в разі втрати годувальника у ІV кварталі 2021року виплачено 128 138,80 грн., з початку року – 480 417,71 грн.

Допомогу  по тимчасовій  втраті непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві отримали   3434 особи  на суму 12866014,59 грн. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності склав -304,52 грн.

Допомогу по догляду за хворою дитиною або хворим  членом сім’ї отримали 263 осіб на  суму 741542,34  грн. Середньоденний розмір допомоги склав – 278,78 грн.

Допомогу по вагітності та пологах отримали 190 особа  на суму 6545619,23  грн. Середньоденний розмір допомоги склав – 288,94 грн.

Для здійснення допомоги на поховання у 2021 року прийнято документів по 38 випадках, на суму 155800,00 грн.

У ІV кварталі 2021 року кількість потерпілих (членів їх сімей), яким припинено щомісячну страхову виплату становить 7 осіб, з початку року 17 осіб з наступних причин: 14 осіб - смерть потерпілих та 2 особи – досягнення 23-го віку в період навчання та 1 особа - за догляд до 8 років.

 

 

В.о. начальника Каховського відділення    

УВДФССУ в Херсонській області                                                                       Т.П. Матвеєва


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь