04.02.22 з 10-00 Буде здійснена допомога вразливим групам людей Дубівського старостинського округу

Дата: 02.02.2022 00:39

04.02.2022р. буде здійснено виїзд до Дубівського старостинського округу, з метою надання адміністративних послуг працівниками відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Костянтинівської сільської ради, для певної категорії людей, а саме:

• жителям громади, старші вісімдесяти років;

• люди з інвалідністю першої групи;

• Жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Нагадуємо, що представник людини, вищевказаної категорії, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг за адресою: (с. Костянтинівка вул. Шевченка, 66А). Це може бути родич, сусід, староста чи соціальний працівник.

Всі інші люди нашої громади можуть отримати послуги в відділі з питань організації діяльності ЦНАП.

Адміністративні послуги найбільш затребувані - соціального характеру, (допомога в оформлені субсидій, пільг, допомог) безпосередньо в своїх старостинських округах, або також у відділі ЦНАП попередньо здійснивши запис,

Також можливо подати заяву на Адміністративну послугу соціального характеру, через портал "ДІЯ" онлайн, а саме

отримання субсидії на сплату послуг за ЖКГ у формі:

придбання газу та твердого, рідкого побутового палива.

Житлові субсидії на придбання палива надаються один раз на рік. Вони призначаються, якщо домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення та не використовує природний газ, або електричну енергію для індивідуального опалення.

Більш детально можливо ознайомитись у кого є така можливість за посиланням на портал "ДІЯ" :