Дата: 03.02.2022 23:59

Фото без опису

Відділ з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Костянтинівської сільської ради активно продовжує надання адміністративних послуг у форматі пересувного віддаленого робочого місця, з використанням "Мобільного кейсу", маломобільним людям, а саме:

• жителям громади, старші вісімдесяти років;

• люди з інвалідністю першої групи;

• Жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

03.02.22р. працівники відділу Людмила Дубіковська, Вадим Бруслик та секретар виконавчого комітету Костянтинівської сільської ради Тетяна Дейнега відвіддали Антонівський старостинський округ, де надали послуги мешканцям певних домогосподарств, в оформлені адресної державної допомоги, та актуалізації данних в реєстрі тереторіальної громади ДМСУ.

Нагадаю, що дана можливість в Костянтинівській сільській раді, з`явилась завдяки плідній та злагодженій роботі керівництва та колективу сільської ради з Програмою впровадження в рамках проекту «Посилення стійкості громад у Херсонській області» яка реалізовується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії надоної через Посольство Великої Британії в Україні, у партнерстві з Херсонською обласною державною адміністрацією та місцевою владою.