Ми хочемо допомогти вразливим групам громадян!

Дата: 20.01.2022 11:41

мобільний кейс

Ми хочемо допомогти вразливим групам громадян!

Завдяки співпраці в рамках проекту  «Посилення стійкості громад у Херсонській області» реалізовується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії надоної через Посольство Великої Британії в Україні, Костянтинівська сільська рада в особі та за ініціативи сільського голови Олексія Кільдерова, брала участь в конкурсі грантів  в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в Херсонській області» До участі у конкурсі запрошувалися представники територіальних громад, відповідальних за підготовку проєктів (цифрові лідери)  та громадських організацій Херсонської області. В результаті проробленої роботи, особливо завдячуючи ключовому драйверу розвитку нашої громади, начальниці фінансового відділу  Оксані Репкі, та інших  представників громади,  які внесли вагомий вклад в проекти, щодо соціального   захисту та обслуговування людей, покращення доступу до якісних державних послуг (адміністративних, соціальних, медичних, освітніх) для всіх верств населення, особливо найбільш вразливих груп, громадою було отримано спеціальне обладнання – «Мобільний кейс», яке дозволить надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП.

Хто може скористатись  послугою обслуговування на дому?

• жителі громади, старші вісімдесяти років;
  • люди з інвалідністю першої  групи;
  • Жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Як скористатися послугою?

• Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг за адресою: (с. Костянтинівка вул. Шевченка, 66А). Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.
  • Крок 2. Працівник ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги.
  • Крок 3. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.

Можливість отримати послуги ЦНАП удома діятиме на постійній основі.

Якщо ви володієте інформацією, що  людині потрібно отримати адміністративну послугу, і вони належать до цих категорій, звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг.

Не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити кращим життя людей!

Графік роботи ЦНАП:

З 08.00 - до 17-00

З 08.00 - до 17-00

З 08.00 - до 17.00

З 08.00 - до 17.00

П’ятниця

З 08.00 - до 16.00

Субота, неділя

Вихідні дні

Програма впроваджувалася в рамках проекту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що

Програма впроваджувалася в рамках проекту «Посилення стійкості громад у Херсонській області» реалізовується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії надоної через Посольство Великої Британії в Україні.