Прес-реаліз. У Костянтинівській громаді працює муніципальний чат-бот СВОЇ

Дата: 15.12.2021 15:06

муніципальний чат-бот СВОЇ

? З квітня 2021 року у Костянтинівській громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ — тож тепер взаємодія громадян та  Костянтинівської місцевої ради стане простішою та швидшою. http://t.me/smart_town_bot

viber://pa?chatURI=gromadaorgua&context=select_gromada_17262

?? Про що можна дізнатись у чат-боті?

Чат-бот є надійним помічником мешканців громади, , бо містить важливу інформацію про адміністративні послуги, місцеві заклади та служби.

Завдяки чат-боту можна дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП, написати електронне звернення, оцінити роботу комунальних установ і підписати петицію до місцевої влади тощо.

?? Як скористатись чат-ботом СВОЇ?

Користування чат-ботом досить легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням у Viber і Telegram та вибрати необхідний блок. Усього їх 3: Послуги, Я+Влада і Моє місто.

???? У блоці Послуги міститься інформація про ЦНАП, адміністративні послуги, у тому числі електронні.

???? Блок «Я+Влада» дозволяє написати електронне звернення, відгук, проголосувати за петицію до місцевої влади чи підтримати проєкт громадського бюджету.

???? Блок «Моє місто» є довідником інформації про місцеві установи та служби, останні новини та події у Костянтинівській  громаді.

Запуск муніципального чат-боту СВОЇ реалізується Костянтинівською сільською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.