Про стан фінансування е- лікарняних листків.

Дата: 22.11.2021 19:44

Станом на 22.11.2021 року Каховським відділенням Фонду соціального страхування України в Херсонській області прийнято на фінансування 1075                       Е-лікарняних на  1 865,18 тис. грн. з початку їх впровадження у червні 2021 року.

З усієї кількості, поданих роботодавцями до Фонду на фінансування у листопаді, 40,3% - електронні, 59,7% - на паперових носіях, більшість з яких були видані до 01 жовтня поточного року, або за якими було затримано роботодавцями подання заяви-розрахунку.

Інформація про стан фінансування матеріального забезпечення по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах щоденно оновлюється у телеграм-каналі Фонду соціального страхування України: https://t.me/socialfund.

Перші п’ять днів страхового випадку оплатить роботодавець, а решту – до одужання застрахованої особи, фінансує Фонд соціального страхування України, за винятком допомог по вагітності та пологах і по догляду за хворими дітьми, які фінансуються за кошти Фонду з першого дня.

Про стан фінансування е-лікарняних можна дізнатись, зателефонувавши за телефонами Каховського відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області: м. Каховка – (0-236) 2-11-38, 2-06-74;

смт.Велика Лепетиха – (0-243) 2-10-97;

смт.Верхній Рогачик – (0-245) 5-12-51;