Привітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

Дата: 14.10.2021 08:00

Сьогодні Україна відзначає три славні свята - День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

Це справжнє свято мужності, самовідданості й благородства, якими володіють справжні захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника та захисниці України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам, батькам та матерям та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

Поки є герої, що захищають мирне майбутнє наших дітей від ворога, ми обов’язково переможемо. Молимось за вас, воїни України!

З глибокою повагою сільський голова  Олексій Кільдеров