Шановні жителі Костянтинівської сільської територіальної громади!

Дата: 23.08.2021 22:21

Шановні жителі

Костянтинівської сільської  територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Дня Незалежності України!

День незалежності України – важливе свято для кожного українця. В цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життям заради мирного неба.

Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. Проте вони продемонстрували усьому світові, що Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій, який єднає нас, зміцнює нашу державу.

Цього святкового дня від щирого серця бажаю всім нам національної єдності, миру та злагоди, міцного здоров’я, добробуту, сил і наснаги в усіх справах та починаннях заради процвітання нашої громади та незалежної України!
Зі святом вас!

Сільський голова Олексій Кільдеров