Для роботодавців, які створюють нові робочі місця, служба зайнятості пропонує фінансову підтримку – компенсацію єдиного внеску

Дата: 17.08.2021 21:57

Значною підтримкою з боку служби зайнятості у напрямку збільшення кількості робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця осіб, яким надано статус безробітного.

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — обов’язковий платіж роботодавця за найманого працівника до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування. Компенсація – відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого ЄСВ, сплаченого за працевлаштовану особу за направленням служби зайнятості на нове робоче місце.

Хто має право на отримання компенсації зі сплати ЄСВ:

– роботодавці, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них осіб соціально незахищених категорій  строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості.

– суб’єкти малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, направлених службою зайнятості, на нові робочі місця  у пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки .

Компенсація виплачується протягом 12 місяців з дня працевлаштування.

Умови отримання компенсації:

– підприємство не повинно бути банкрутом;

– підприємство не повинно мати заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску;

– створення нового робочого місця має бути підтверджено органами пенсійного фонду;

– працевлаштування має відбуватись за сприяння служби зайнятості.

Повну інформацію можна отримати у Горностаївській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості , або за телефонами 41759,41270.