Новини з сільських бібліотек громади

Дата: 13.08.2021 14:14

26 липня 2021 року у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара сільські бібліотеки Херсонщини отримали комп‘ютери для задоволення потреб мешканців громад. Серед щасливчиків були і сільські бібліотеки сіл Братолюбівка та Костянтинівка, які отримали по 2 комп‘ютера від Міністерства цифрової трансформації України та завдяки благодійному фонду «Favbet Foundation».

Проект «Дія. Цифрова освіта» дуже важливий для сільських бібліотек і навчання цифровій грамотності населення громади, адже цифрові навички спрощують життя, економлять час, додають більше комфорту. Сільські бібліотеки розширюють поле своєї діяльності і в умовах сучасності трансформуються в інформаційні хаби.

Також сільські бібліотеки отримали 669 примірників дитячої літератури та настільні ігри з обмінно-резервного фонду Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Тож чекаємо вас, шановні жителі Костянтинівської громади в сільських бібліотеках за новими книгами та підвищенням цифрової грамотності!