Херсонська область, Каховський район

Новий ЦНАП в Костянтинівській ТГ, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 30.04.2021 23:52

ЦНАП

Однією із приємних весняних подій в Костянтинівській громаді  є відкриття Центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) при виконавчому комітеті Костянтинівської сільської ради, поки що в тестовому режимі, у зв’язку з державними карантинними заходами, спричиненими пандемією COVID-19, але з середини травня місяця, з великою надією по закінченню карантинних обмежень, в повному обсязі.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це єдине місце/приміщення, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах. Створення та функціонування ЦНАПів за принципом єдиного вікна регулюється Законом України №943-lX «Про адміністративні послуги»

Допомога в розробці сучасного дизайну, інституційному створенні ЦНАП, а також   оснащення  центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями  є результатом співпраці Костянтинівської громади та Програми «U-LEAD з Європою».

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Загальна вартість фінансування програми складає 665 тисяч гривень, з яких

-480 тисяч гривень фінансування Програмою «U-LEAD з Європою» ;

-185 тисяч гривень кошти громади, на капітальний ремонт приміщення.

В Будівлі для облаштування Центру було зроблено капітальний ремонт – це одна з вимог для участі в даному проекті. Допомогу в розробці сучасного дизайну, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

ЦНАП надаватиме мешканцям громади більше 165 видів адміністративних послуг, включно з найнеобхіднішими: земельні послуги, послуги місцевого значення, послуги соціального характеру, пенсійні послуги, державна реєстрація, послуги державної міграційної служби. Деякі з них і раніше були доступні у громаді, але тепер надаються в одному місці за адресом вул. Шевченка, 66А с. Костянтинівка та без відвідувань районних центрів, більш детальніше можна дізнатись про перелік послуг та які для їх отримання потрібні документи можна в відділі ЦНАП, або на сайті сільської ради, в розділі «Відділ з питань організації діяльності ЦНАП Костянтинівської сільської ради»

Всі послуги виконавчого комітету Костянтинівської сільської ради будуть надаватись виключно через відділ «Центр надання адміністративних послуг».

Наша спільна з міжнародними партнерами мета – зробити адміністративну послугу сучасним сервісом, зручним, швидким, прозорим і доступним абсолютно для всіх, незалежно від місця проживання, а також зберегти та покращити доступність послуг у зв’язку з укрупненням районів.

Адже згідно Закону України №2679, щодо оптимізації мережі та функціонування ЦНАПів у кожній громаді має бути свій ЦНАП  з широким спектром послуг.

Ми впевнені, що участь в іноземних проектах, це також додаткові інвестиції в нашу громаду, які  позитивно вплинуть на подальший розвиток  ОТГ.