Дата: 28.03.2021 14:28

Дотримання законодавства важливо !

Продовжується робота комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 16.03.21 був проведений черговий рейд в складі в.о. голови РДА, керівника

районної філії Херсонського ОЦЗ, податкової служби, поліції, Горностаївської ОТГ та інспектора праці Корнієнко В.О.

Під час зустрічей з підприємцями в черговий раз надавались інформаційно-роз’яснювальні консультації з питань дотримання суб’єктами господарювання соціальних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня середньої заробітної плати, оформлення трудових відносин з найманими працівниками щодо недопустимості виплати заробітної плати «в конвертах» та про відповідальності за порушення законодавства про працю.

В ході роботи комісії було проінформовано 27 осіб, які виконували обов'язки продавців. Слід відмітити, що не всі працівники були допущені до роботи оформленими згідно чинного законодавства. Вісім осіб здійснювали торгівельну діяльність без належної державної реєстрації. Членами

комісією надані роз'яснення щодо виявлених порушень та наголошено про особисту відповідальність фізичних осіб згідно чинного законодавства.

Інформаційно-роз’яснювальна робота стосовно неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин триватиме й надалі.