Херсонська область, Каховський район

УВАГА! ТЕРМІНОВО! Єдинникам - про застосування РРО

Дата: 10.12.2020 13:46

Спеціально для платників податків – спрощенців!

Сьогодні о 15-00 годині

дивіться пряму трансляцію – коментар останніх податкових змін у сфері застосування РРО для підприємців на офіційній сторінці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson. crimea.sevastopol на тему: «Єдинникам - про застосування РРО»

Наш консультант - експерт у сфері використання РРО:

Мальований Роман Васильович - управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

1                                                                        Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі