Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Костянтинівської ОТГ!

Дата: 06.11.2020 12:06

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ми всі високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому культурному суспільному житті.

Ваша праця завжди помітна: Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Ви виховуєте нове творче покоління.

Щиро вдячні працівникам:  будинків культури, сільських клубів,  бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки на конкурсах та фестивалях.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Хай щастить вам, шановні діячі культури,  у творчості і особистому житті! Зі святом!

З щирою повагою сільський голова Олексій Кільдеров