Херсонська область, Каховський район

Проведення навчальних заходів на території Костянтинівської ОТГ

Дата: 30.10.2020 18:00

З метою покращення якості надання адміністративних послуг для населення, у рамках Фази впровадження Програми “U-LEAD з Європою”, 20-21 жовтня 2020 року в Костянтинівській ОТГ пройшов тренінг, в якому прийняли участь  працівник Центру надання адміністративних послуг Костянтинівської сільської ради, депутати сільської ради та директори  Управління праці та соціального захисту, Центру зайнятості та ЦНАП Горностаївського району.

Під час тренінгу, який проводила тренерка Долженко Людмила, крім отриманої інформації, спеціалісти служб та ЦНАПів мали змогу поспілкуватися між собою, вирішити чималу кількість робочих питань.

тренінгтренінг1тренінг2