28 жовтня розпочинається масштабна всеукраїнська кампанія з детінізації зайнятості у сфері транспорту та кур’єрскої діяльності

Дата: 02.11.2020 11:15

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.02.2020 №6698/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері транспорту та кур’єрської діяльності з 28 жовтня стартує інформаційна компанія.

З 28.10.2020  по  15.11.2020 року на території Херсонської області інспекторами праці разом з представниками органів місцевого самоврядування, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції проводитимуться інформаційні заходи, під час яких інспектори праці роз’яснюватимуть роботодавцям та працівникам про переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці та неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності.

Інформаційна та роз’яснювальна робота проводитиметься з врахуванням обмежень, встановлених постановою кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Зокрема, превентивні заходи проводитимуться шляхом різних форм комунікацій: безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності, за допомогою онлайн відеоконференцій, засобами телефонного зв’язку, шляхом направлення листів, розміщенню інформації на веб-сайті Головного управління та у засобах масової інформації.