Херсонська область, Каховський район

До відома громадян, підприємств, установ, організацій усіх форм власності Костянтинівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 28.09.2020 14:25

З метою органiзації запровадження самоврядного контролю у сферi благоустрою Костянтинівська сільська рада здійснюватиме інспектування за дотриманням юридичними та фізичними особами вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», нормативно-правових актів, що регулюють відносини в сфері благоустрою на території Костянтинівської ОТГ.

Обов’язки контролю за станом благоустрою покладено на інспектора праці – Заболонкова Олександра Вікторовича. В межах своєї компетенції інспектор проводить профілактичні заходи з метою недопущення правопорушень  у сфері благоустрою, вживає заходи до негайного припинення та фіксації виявлених правопорушень.

Виконком сільської ради.