З Днем Незалежності

Дата: 22.08.2020 23:16

Шановні жителі

Костянтинівської об'єднаної територіальної громади!

та  мешканці Херсонщини! Прийміть щирі привітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Народ України святкує уже 29-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків  —  бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь — Державний Прапор України, який є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

Сьогодні, ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів в зоні АТО, зокрема нашого земляка Коваленка Віктора, який загинув в «Іловайському котлі», громадян, які віддали своє життя за самостійність і незалежність Батьківщини  і всіх українців, які відстоювали честь нашої Батьківщини.

Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця.  Саме сумлінною працею ми зможемо зміцнити силу і славу Вітчизни.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. А кожен день додає нам енергії, снаги і впевненості у завтрашньому дні.

Бажаю Вам миру, злагоди, благополуччя, процвітання, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненної праці заради кращого майбутнього!

Зі святом Вас!

З повагою, сільський голова  Олексій Кільдеров