Про стан епідеміологічної ситуації  на території Костянтинівської сільської ради у зв’язку з виявленням особи з ознаками захворювання на COVID-19.

Дата: 11.08.2020 09:31

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАД

ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОЛАСТІ

сільського голови

07.08.2020 р                                        № 82

Про стан епідеміологічної

ситуації  на території

Костянтинівської сільської ради

у зв’язку з виявленням особи з ознаками

захворювання на COVID-19.

У зв’язку з виявленням особи з ознаками захворювання на COVID-19 у селі Старолук’янівка Костянтинівської сільської ради Горностаївського районну.

З метою попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції  (COVID-19) на території сільської ради, з урахуванням  ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації , відповідно до статей 28,30 Закону України  “Про забезпечення санітарного  та епідемічного  благополуччя населення”, керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Начальнику відділу архітектури, земельних відноси, житлово-комунального господарства Костянтинівської сільської ради Чистику В.С. разом з Горностаївським РС ДСНС України в Херсонській області (Левицький М.Л.) спільно з представниками міжрайонного відділу ДУ ХОЛЦ МОЗ України (Міщенко В.В.), Горностаївського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУ Нацполіції у Херсонській області (Стрижеус О.А.) провести 07.08.2020 року дезинфекцію приміщення та подвір’я  в якому перебувала хвора, а також місць масового скупчення людей (магазин, автобусний павільйон, дитячий майданчик) в с. Старолук’янівка Чевонополянського старостинського округу.

2.Деректорам комунальних підприємств сільської ради провести позапланове хлорування води.

3.Начальнику відділу архітектури, земельних відноси, житлово-комунального господарства Костянтинівської сільської ради Чистику В.С. розробити графік COVID - патрулів та тримати на постійному контролі їх роботу.

4.Бригадам створених на старостинських округах сільської ради з попередження та інформування людей посилити проведення  інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення на підвідомчій території щодо “масочного” режиму.

5. Старостам старостинських округів посилити контроль щодо заборони стихійної торгівлі на підвідомчій території.

6 .Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                    О.В.   Кільдеров