Увага! Лабораторно випадок захворювання на COVID-19

Дата: 08.08.2020 12:40

На території Костянтинівської сільської ради станом на 07.08.2020 року в селі Старолук’янівка виявлено один підтверджений лабораторно випадок захворювання на COVID-19. Хвора перебуває на лікувані в обласній інфекційній лікарні.

З метою недопущення розповсюдження вірусу прийняті міри по виявленню контактних осіб та встановленню медико-санітарних спостережень за особами, які перебувають  в  самоізоляції.

Спільно з представниками  національної поліції, медичної та санітарно-епідемічної служби, представниками ДСНС проведена інформаційно-роз`яснювальна робота з особами, які перебувають в самоізоляції та керівниками установ та організацій, щодо виконання умов карантиних обмежень.

Здійснено обробку місць масового скупчення людей та об`єктів соціального призначення  дезенфікуючими засобами.

Виконавчий комітет Костянтинівської сільської ради з метою забезпечення стабільного  епідемічного стану звертається до жителів територіальної громади та суб`єктів господарювання забезпечити бездогане виконання дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, викладених в нормативних актах Міністерства охорони здоров`я, а також Головного державного санітарного лікаря України.

В разі виявлення порушеня правил карантиних  обмежень  телефонувати за номером 102.Захисти сім`ю захисти сім`ю